Pomocy!

Gdzie przenieść blog, żeby każdy mógł pisać komentarze bez konieczności wpisywania imienia, adresu mailowego, logowania się, czy stu innych zupełnie niepotrzenych operacji? Przeniosłem na wordpress, ale nie jestem zadowolony właśnie z powodu tego ograniczenia. Czy ktoś z Was wie o innej możliwości? Może być płatna, ale chciałbym mieć pewność, że będzie można ustawić komentarze jak na blog.pl – czyli „wolna amerykanka”. Wiecie coś, proszę o podpowiedzi. Z góry dziękuję.

2 Komentarze

  1. Ja mam własną domenę i serwer, blog oparty jest też na WordPress, w ustawieniach dotyczących pisania (lub dyskusji) można chyba ustawić to, aby każdy mógł komentować bez podawania maila. Tzn w mojej WordPressowej wtyczce tak to działa, nie wiem jak wówczas gdy wszystko jest na WordPressie :)

    • Tak się właśnie domyślam, że gdybym przeszedł na „wyższy poziom”, czyli płatną wersję, to taka możliwość mogłaby się pojawić. Tylko szkoda, że ta wiedza jest tylko dla „wtajemniczonych” :D a powinna być powszechna. Będę musiał spróbować tu i tam. Wielkie dzięki za podpowiedź! :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.