20 marca – nasz dzień

Rocznica ślubu z dziećmi? Czemu nie? Nie planowaliśmy nic szczególnego na ten rok, bo jakiś taki z nierówną liczbą – ani pełna dziesiątka, ani nawet piątka. Poza tym ostatnio bardzo odczuwamy brak Szachisty w naszych progach. Jak się wyprowadził już ponad rok temu, tak do nas zagląda od wielkiego dzwonu. My jeździmy do niego częściej, ale żeby spędzić cały dzień i to jakoś atrakcyjnie, to zdarza się niezmiernie rzadko. Eyja też coraz częściej mówi, że chciałaby się z nim zobaczyć i pobawić, ale on zawsze tłumaczy się brakiem czasu i swoimi zajęciami. Wczoraj nam jednak nie odmówił i skromnie zaplanowana wycieczka wyszła lepiej, niż się spodziewaliśmy. Wszystkie atrakcje były ułożone pod córkę, ale Szachiście też pasowały, bo pod niejednym względem, to oni oboje są dzieciakami, a ja jako duży chłopiec, chętnie do nich dołączam. Żona tym razem też :)

I wszyscy zadowoleni :)

No to jesteśmy 23 lata po ślubie.

19 Komentarze

  • Dziękuję :)
   Na pewno będę będę ten dzień wspominał równie miło jak inne rocznice, które obchodziliśmy bez dzieci :)

 1. No, no, 23 lata razem. Gratuluję i życzę Wam kolejnych takich rocznic. Wszystkiego dobrego ;)

 2. Mam prośbę, podaj mi Twojego maila, bo nie wiem czy się coś nie zmieniło ;) Z góry dziękuję.

 3. Trochę się spóźniłam, ale życzę Wam przynajmniej kolejnych 23 wspólnych lat, wypełnionych szczęściem i miłością :) Nam jeszcze bardzo daleko do takiego „wyniku” – lecz mam nadzieję, że też będę mogła się nim kiedyś na blogu pochwalić ;)

  • Dziękuję za życzenia, wcale nie czuję, że jakieś spóźnione ;)
   Mam nadzieję, że regularnie będę na Twoim blogu czytał o kolejnych rocznicach Waszego ślubu ;) :)

 4. Wszystkiego dobrego z okazji Waszej Rocznicy! !!! Fajnie, że mimo tak jak piszesz „nie pelnej” rocznicy obchodzicie ten dzień w sposób szczególny. Czy tylko razem czy z dziećmi zawsze to jest Wasze święto. Gratuluję i raz jeszcze wszystkiego najlepszego.

  • Staramy się każdego roku, żeby było coś więcej niż tylko kwiaty ;) Tylko we dwoje jest najfajniej, ale nie zawsze się uda, albo potrzeba chwili (jak w tym roku) rozstrzyga jak ten dzień będzie wyglądał :)
   Dziękuję za życzenia :)
   Pozdrawiam.

 5. Baaaardzo spóźnione ale szczere najlepsze życzenia z okazji rocznicy! (Myślę, że mi wybaczysz, bo zatonęłam nieco w pieluchach ;) ) No to niedługo ćwierć wieku Wam pyknie razem ;)
  Ps. Dla mnie ta data też jest ważna, bo 20 marca urodził się mój synek ;)))

  • Fajną datę sobie wybrał ;)
   Czy wybaczę? Nie mam czego. Przecież nie ma obowiązku składania życzeń, ani pisania komentarzy. Każdy komentarz napisany kiedykolwiek jest dla mnie przyjemnością ;)
   Serdeczności!

 6. Gratulacje :) Mam nadzieję, że ja i Kawa też wytrwamy, choćby POŁOWĘ tego, bo czasami się nie zapowiada ;) Najlepsze życzenia!

  P.S. Powróciłam na swojego bloga, więc jeśli masz czasem ochotę zajrzeć, to coś tam się będzie pojawiać ;)

  • Hej Herbatko.
   A ja mam nadzieję, że nie połowę, a cztery razy tyle ;) I wcale się nie musi zapowiadać, bo często jest tak, że nic nie zapowiada w jedną ani w drugą :)
   Cieszę się, że znów piszesz.
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.